Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij


ZAPYTAJ O WYCENĘ PRODUKTU
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

WYPEŁNIJ FORMULARZ

OFERTA I TECHNOLOGIE

Druk 3D w kolorach / CJP - ColorJet Printing

Jest najlepszą technologią do tworzenia pełno kolorowych prototypów gipsowych . Modele cechuje bardzo precyzyjne odzwierciedlenie kształtu jak i koloru możliwość druku z naniesieniem na model zdjęć czy tekstu . Zaletami tej technologii są szybki czas budowy modeli, niskie koszty produkcji.

Druk 3D metodą proszkową / SLS - Selective laser sintering

Polega na zespalaniu polamidowego materiału proszkowego przy użyciu wiązki laserowej, służy do produkcji gotowych elementów termoplastycznych o doskonałych parametrach mechanicznych.

Druk 3D przy użyciu wiązki UV / SLA - Stereolithography

Stereolitografia to technologia produkcji modeli, prototypów, form wtryskowych i w niektórych przypadkach produkcji części. Polega na wytwarzaniu modeli 3D przy użyciu wiązki UV, która warstwa po warstwie utwardza ciekły materiał fotopolimerowy . Znajdzie zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie.

Druk 3D metodą przyrostową / MJP - Multi jet printing

Polega na budowie modeli metodą przyrostową. Materiał budulcowy podawany przez głowicę na tacę roboczą jest automatycznie utwardzany za pomocą lampy UV. Każda warstwa materiału jest precyzyjnie dozowana przez dysze drukujące. Urządzenie buduje woskowe podpory, które są automatycznie wytapiane na etapie post produkcji.

Druk 3D części metalowych / DMP - Direct Metal Printing

(Direct Metal Printing) metoda ta polega na selektywnym spiekaniu laserowym drobnego proszku metalowego w kilkunastu różnych materiałach takich jak stal narzędziowa, spieki ceramiczne, stopy aluminium i tytanu czy metale szlachetne. Druk przestrzenny metodą Direct Metal umożliwia tworzenie litych, metalowych, czystych pod względem chemicznym części na podstawie plików CAD 3D.


FORMULARZ WYCENY PRODUKTU